Tani hosting za 79,90 co roku bez zmiany ceny za kolejny rok

Zapraszamy do skorzystania z oferty taniego hostingu (czyli serwera) na stronę internetową. Każda strona www wymaga miejsca na serwerze (hostingu), a nigdzie nie dostaniesz tyle co w tej firmie.

Polecamy skorzystanie z hostingu znanej i taniej firmy hostingowej, z której sam korzystam od początku tworzenia tanich stron internetowych.

Bardzo tani hosting na Webd

Hosting (inaczej serwer) to miejsce, w którym będą przechowywane pliki Twojej strony internetowej. Warto zadbać, aby był on sprawdzony, niezawodny i szybki, żeby potencjalny użytkownik nie musiał długo czekać na wczytanie strony www.

W Internecie można znaleźć hosting (serwer) na stronę internetową w cenach, które znacznie się od siebie różnią. Są darmowe firmy hostingowe (ale wymagają umieszczenia reklamy na stronie www), są bardzo tanie jak np. Webd. Są też droższe, za które można zapłacić nawet 600, czy 800zł. Rekordzista znaleziony w Internecie kosztuje 1476zł. Szczególnie trzeba uważać na takie, które w pierwszym roku kuszą niską ceną, aby w przyszłym roku bez ostrzeżenia cena wzrosła nawet sześciokrotnie (o 500%).

Na podanej stronie internetowej najtańszy hosting wystarczy nawet na 3 tanie strony internetowe. Na hostingu jest 20GB miejsca na pliki, miesięczny transfer to 200 GB (gigabajtów). Do takiego konta można podpiąć 10 firmowych adresów e-mail.

Jak założyć tanie konto hostingowe na stronie Webd?

Aby założyć konto należy kliknąć link:

Zamawiam tani hosting internetowy na Webd za 79,90

Następnie należy kliknąć czerwony przycisk KUP, znajdujący się pod opisem konta Mini; po ustaleniu loginu, hasła, adresu e-mail, należy podać jeszcze dane firmy lub dane osoby, na które rejestrowana jest usługa i gotowe. Na tym etapie można też od razu zamówić domenę, choć nie jest to wymagane. Teraz można się cieszyć tanim hostingiem internetowym – jednym z najtańszych w Internecie.

Po zakupie domeny i hostingu możesz w łatwy sposób zainstalować CMS Joomla, czy CMS WordPress albo dodać konto pocztowe w wybranej domenie.

Dzięki kliknięciu w powyższy link, dodatkowo ja też otrzymuję prowizję za polecenie klienta, jednak jak widać na Webd, zarówno cena z prowizją, jak i cena bez prowizji są takie same, zatem zamawiając przez powyższy link nie należy się obawiać wzrostu ceny, nic nie trzeba dodatkowo płacić. Od Webd uzyskam w ten sposób kilka złotych, a dzięki powyższemu artykułowi, na który można natrafić w Internecie klient zyska więcej – możliwość zakupienia taniego hostingu, którego cena na pewno nie wzrośnie po roku użytkowania!

Do wykonania strony www oprócz serwera (hostingu) należy jeszcze wykupić domenę (adres internetowy).

Więcej informacji na ten temat w artykule: 
blog.taniestronywww.com.pl/tanie-domeny-pl-za-14-90-tanio-tez-w-kolejnym-roku

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *