Tanie domeny „pl” za 14.90 (w kolejnym roku też będzie tanio)

W Internecie można zarezerwować domenę „.pl” w znanych, dużych firmach już za 0zł! Ale czy to się opłaca? Gdzie jest podstęp? Dlaczego odradzamy darmowe domeny, a polecamy tanie domeny?

Domeny „pl” mogą kosztować nawet 0 złotych, czyli mogą być oferowane za darmo. Dlaczego więc odradzamy kupowanie darmowych domen internetowych? A dlatego, że po roku ta sama domena kosztuje nieporównywalnie więcej… Zgadza się – inna jest cena zakupu domeny, a zupełnie inna cena za jej odnowienie za kolejny rok. Sprawdzając cenę zakupu domeny, sprawdzamy też w cenniku cenę za jej odnowienie (czyli opłatę za każdy kolejny rok).

Kupując domenę często decydujemy się na zakup domeny i serwera (hostingu) w tej samej firmie internetowej. Tania domena często oznacza drogi hosting, a tani hosting często oznacza drogą domenę.

Zdarzają się operatorzy sprzedając domeny czy hosting, aby cena wyglądała bardziej kusząco, podają cenę netto zamiast ceny brutto, czyli cenę bez podatku VAT, albo np. cenę za miesiąc zamiast ceny za rok albo cenę np. od 9,90, ale żeby osiągnąć tą cenę trzeba zapłacić z góry za dwa lata. Przy wyborze najtańszego operatora usług internetowych może to wpłynąć na końcową cenę wszystkich usług.

Zapraszamy do zakupu domeny dla Twojej strony internetowej na Webd, gdzie cena do 10 lat jest stała. Koszt zakupu domeny nie jest duży, a po roku cena odnowienia domeny też jest jedną z niższych na rynku.

Zamawiam tanią domenę „pl” na Webd za 14,90 brutto

Dlatego też pamiętajmy: zwracajmy uwagę nie tylko na cenę zakupu domeny, ale także na cenę jej odnowienia w kolejnym roku. Porównujemy także całe pakiety, ponieważ dla prawidłowego działania strony musimy wykupić zarówno solidny serwer jak i domenę. Szukajmy taniej oferty zakupu i odnowienia obu tych usług.

Podobnie jest z innymi domenami np. com, eu, com.p. Możemy też zakupić mniej popularne domeny, ale z ciekawymi nazwami np. shop, top, auto, cafe, art czy innymi albo domeny regionalne np. warszawa.pl. O ile domeny regionalne mogą być znacząco tańsze od domen globalnych, to jednak domeny z nietypowymi końcówkami mogą kosztować znacznie więcej.

Tanie domeny internetowe

Po zakupie domeny i hostingu możesz w łatwy sposób zainstalować CMS Joomla, czy CMS WordPress albo dodać konto pocztowe w wybranej domenie.

Dzięki kliknięciu w powyższy link i zakupieniu taniej domeny, otrzymuję prowizję za polecenie klienta. Oczywiście zakup domeny poprzez powyższy link, jak i zakup bez klikania w link nie zmienia ceny zakupu, a dzięki artykułom zawartym na blogu sam będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze, znaleźć tanie usługi i produkty np. tanie domeny i tani hosting, a nawet skorzystać z możliwości dodatkowego zarobienia w Internecie.

Do wykonania strony www oprócz domeny potrzebny jest jeszcze serwer (hosting).

Więcej informacji na ten temat w artykule:
blog.taniestronywww.com.pl/tani-hosting-za-3990-co-roku-bez-zmiany-ceny-za-rok

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *