Proste kupowanie i sprzedawaie kryptowaluty w aplikacji na telefon!

Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty bez prowizji w prosty sposób ze swojego telefonu (smartfona)! Zarabianie na zmianach kursach walut jeszcze nigdy nie było tak dziecinnie proste. Wystarczy aplikacja na telefon.

Zacznij zarabiać na kryptowalutach!bitbay.net

Bitbay to najlepsza polska giełda walut cyfrowych. Na giełdzie możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty. Sam ustalasz cenę albo kupujesz po cenach rynkowych, czekasz aż cena wzrośnie i sprzedajesz.

Do tego, aby inwestować w kryptowaluty nie potrzebny jest makler, ani bank. Wystarczy prosta aplikacja na smartfona, w której w prosty sposób można kupować i sprzedawać kryptowaluty.

Zonda - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Wystarczy pamiętać o jednej prostej zasadzie inwestora. Kupuj tanio, sprzedaj drogo. A kiedy najlepiej kupować, jak nie w czasie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa? Aktualnie odkładanie pieniędzy na konto, czy „oszczędzanie” przy obecnej inflacji realnie oznacza utratę wartości pieniądza. Jak się przed tym ustrzec? Inwestować!

BitBay to największa giełda cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecia w Europie. W Polsce zadebiutowała w 2014 roku. Można na niej kupić większość znanych kryptowalut: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Zcash (ZEC), Chainlink (LINK), Bitcoin SV (BSV), TRON (TRX) i inne.

Inwestycje w kryptowaluty wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny. Przed rozpoczęciem inwestowania dobrze byłoby przynajmniej przejrzeć najważniejsze informacje na ten temat, gdyż jak to bywa w każdej dziedzinie, zarabiają tylko Ci, którzy są do przodu w stosunku do innych.

Polecam aplikację, choćby do zabawy. Odradzam natomiast ją osobom, które myślą, że dziś zainwestują, a jutro będą miały kilkusetprocentowe zyski na koncie.

BITBAY.NET


* Niniejszy artykuł został przygotowany przez autora bloga, ma on wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi rekomendacji do inwestowania na giełdzie.

 Artykuł zawiera link afiliacyjny, czytelnik nie ponosi żadnych kosztów związanych z kliknięciem w powyższy link.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *