Jak zarobić na polecaniu produktów na stronie, blogu lub Facebooku?

Ostatnio powstaje coraz więcej stron internetowych, blogów, stron na Facebooku, kanałów na Youtube zawierających programy partnerskie, afiliacyjne, płatne reklamy i inne metody zarabiania przez Internet.

Jeśli interesuje Cię dodatkowa praca, dzięki której możesz dorobić do wypłaty albo przy odrobinie szczęścia, zarobić tyle ile w firmie, w której pracujesz, to można to osiągnąć pracując dosyć krótko i jednorazowo, a efekty tej pracy będą widoczne w postaci dodatkowej gotówki na koncie.

Ile można zarobić w programie partnerskim lub afiliacyjnym?

Coraz więcej osób korzysta z możliwości możliwości zarobienia w Internecie dodatkowej gotówki. Do tego nie potrzeba wcale dużo czasu, nie potrzeba inwestować żadnych środków. Jeżeli poświęcisz chwilę na zdobycie klienta na premiowaną usługę lub po prostu na robienie tego, co zazwyczaj robisz w Internecie, możesz spodziewać się dodatkowych środków finansowych. Zarobki w programie partnerskim nie przyjdą od razu, ale po pewnym czasie mogą być stałym źródłem dochodu.

Polecanie produktów w Internecie odbywa się w tzw. programach partnerskich, czy sieciach afiliacyjnych. Mogą z nich korzystać osoby posiadające własną stronę internetową, czy bloga, ale też i osoby prywatne, które aktywnie korzystają z kont społecznościowych np. z Facebooka, Twittera, Instagrama, czy nawet Snapchata, polecając w sieci dany produkt znajomym.

Poniżej przedstawiam kilka różnych możliwości zarobienia w Internecie za pośrednictwem programów partnerskich, sieci afiliacyjnych, czy na polecaniu produktów i usług znajomym na portalach społecznościowych.

Zarabianie przez Internet w programie partnerskim ebroker

Na początek program partnerski ebrokerpartner, w którym to można skorzystać z usług związanych z lokatami bankowymi, darmowymi kontami bankowymi z premią, darmowymi pożyczkami i kredytami, ubezpieczeniami, tanimi ofertami na kartę i na abonament, wymianą waluty online, czy zakupami w popularnych sklepach. Dodatkowo za samo rozpoczęcie współpracy można zarobić 50zł.

zarabianie przez Internet w programie partnerskim

 

Polecanie kont bankowych na blogu, czy znajomym na Facebooku

Modnym sposobem na zarabianie jest polecanie na stronie blogu, czy FB produktów bankowych. W tym momencie świetną ofertą w tym względzie może pochwalić się „Santander Bank”, gdzie zarówno jak polecanie nowych klientów, jak i za zostanie nowym klientem, czyli założenie konta z poniższego linka można zarobić 80zł za każdego poleconego klienta. Jeśli chciałbyś zostać klientem banku i polecać ten bank innym zapraszam do skorzystania z poniższego kodu polecającego:

1009441003

Po kliknięciu w ten link można znaleźć więcej informacji na ten temat (w tym adres strony, na której można założyć konto bankowe). Oprócz premii za polecenie, można też zarobić dzięki założeniu konta i aktywnemu korzystaniu z darmowego konta bankowego.

 

Prowizje za polecanie tanich wycieczek i wakacji na wakacje.pl

Polecam też skorzystanie z programu partnerskiego Travellead, gdzie można polecać znajomym zakup tanich wycieczek na stronie wakacje.pl. Tutaj można zarobić więcej, pracując mniej, bo prowizje za polecanie wycieczek i wakacji są zdecydowanie większe, przy mniejszej liczbie poleceń.

Zarabiaj z wakacje.pl – polecaj znajomym tanie wycieczki i odbierz prowizję!

 

Jak zarabiać dzięki reklamom od Google – Google AdSense?

Dobrym sposobem na dodatkowe zarobki jest również umieszczenie na stronie, czy blogu reklam dostarczanych bezpośrednio przez wyszukiwarkę Google. Mowa tu o kampaniach Google AdSense. Google wyświetli wtedy na naszej stronie we wskazanym miejscu reklamy tekstowe, graficzne lub banery, a każdy użytkownik naszej strony, który kliknie w taką reklamę sprawi, że zarobimy ściśle określoną stawkę za każde takie unikalne kliknięcie.

Jak wybrać dobry program partnerski?

Wybierając odpowiedni dla siebie program partnerski, czy afiliacyjny należy zwrócić uwagę na sposób naliczania prowizji, próg od jakiego wypłacane są prowizje, wsparcie techniczne (gotowe banery i widżety na stronę), czy też dopasowanie programu do sposobu, w jaki chcemy go zaprezentować na stronie, blogu, czy portalu społecznościowym.

Dla każdego lepszy może być inny program partnerski dopasowany do prowadzonej działalności, dla niektórych lepsze będą finansowe programy związane z polecaniem darmowych kont bankowych, lokat, ubezpieczeń, polis, dla innych lepsze będzie korzystanie z programów związanych z motoryzacją, czy usługami telefonicznymi albo z umieszczaniem wykonanych zdjęć na serwisach, które takie zdjęcia sprzedają.

Najlepsze programy partnerskie – najlepsze sieci afiliacyjne

Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google słów „najlepsze programy partnerskie„, czy „najlepsze programy afiliacyjne” można znaleźć mnóstwo narzędzi, z których każdy wybierze coś dla siebie.

Na czym raczej nie da się zarobić w Internecie!

Odradzałbym natomiast takie sposoby zarabiania, polegające na wielokrotnym klikaniu w linki, czy na wypełnianiu ankiet, czy na wykonywaniu takich czynności, na które trzeba poświęcić dużo czasu, a zarobki są niewielkie. Dobrze by było aby dany program partnerski miał możliwość śledzenia efektów Twojej pracy, wysokości prowizji, liczby podpisanych umów, czyli, żeby w regulaminie było jasno określone, jak naliczane i wypłacane są prowizje. Teraz chyba możesz już próbować swoich sił i zacząć współpracę z pierwszym właściwie dobranym programem partnerskim. Powodzenia.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *