Książki, filmy, muzyka i gry za darmo! Nie tanio, tylko za darmo!

Masz w domu stare gry, nieużywane płyty z muzyką, przeczytane dawno i zakurzone już książki albo puzzle, czy inne drobne gadżety? Nie wyrzucaj ich! Możesz je bezpłatnie wymienić na inne wartościowe przedmioty.

Ostatnio coraz modniejsze są różne sposoby na nowe życie dla starych ubrań z szafy. Ale istnieją również w Internecie platformy, na których można się bezpłatnie wymienić takimi rzeczami jak książki, gazety, gry na PC, XBoxa, czy PlayStation, Puzzle, filmy i inne drobne rzeczy, zabawki, czy gadżety.

Jedną z takich platform jest trochę może już zakurzony i zapomniany serwis FINTA.PL W serwisie można bezpłatnie wymienić się wszystkim tym co nam niepotrzebne. Szczególnie polecam tu dział książki i inne, w którym można znaleźć np. puzzle (popularną rozrywkę na czas pandemii), z którymi nie bardzo już miałem co robić. Choć znajdą się też amatorzy gier i filmów, którzy trzymają w domu stosy zakurzonych płyt może już gdzieś w pudłach na strychu.

Zapraszam zatem do wymiany niepotrzebnych rzeczy na inne, zamiast kupować nowe książki, gry, czy filmy można się po prostu wymienić. Mam nadzieję, że wymienianie wróci do łask, gdyż jest to bardzo prosty sposób na oszczędzanie, ale też na zmniejszenie ilości śmieci, z którymi wkrótce nie będzie wiadomo co robić. Dzięki takiemu serwisowi wymiany można być zatem zarówno oszczędnym jak i ekologicznym.

FINTA – bezpłatny serwis wymiany przedmiotów online

FINTA.PL – serwis wymiany przedmiotów online.

Program partnerski, czyli punkty za werbowanie użytkowników do serwisu

Idea serwisu jest dosyć prosta. Za każdy przedmiot dostajemy punkty, które możemy wymienić na dowolną rzecz, która znajduje się w serwisie. Można też wziąć udział w programie partnerskim. Zaprasza tutaj do kliknięcia w link:

www.finta.pl/ref/slawek19x

Dzięki temu, będę mógł otrzymać dodatkowe punkty za każdą wymianę, co jest kolejnym sposobem na zdobycie kolejnych gadżetów zupełnie za darmo. Jeśli kogoś zwerbujesz w ten sposób, a ta osoba dokona jakiejś darmowej wymiany, to Ty też otrzymasz punkty, za które możesz „kupić” dowolny przedmiot umieszczony na platformie Finta.

Zatem pamiętaj: znudziła Ci się gra, film, książka, czy inny przedmiot? Nie używasz już puzzli, płyty, czy innego gadżetu? Nie wyrzucaj! Wymień się zupełnie bezpłatnie! Nie kupuj kolejnych rzeczy. Za darmo możesz wymienić każdy przedmiot dokładnie na to co chcesz kupić!

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *