Jak samemu tanio zrobić sklep internetowy z płatnościami online?

Poszukujesz taniego wykonawcy sklepu internetowego z płatnościami online? Nie chcesz przepłacać lub nie stać Cię, aby zapłacić kilka – kilkanaście tys. złotych za nowoczesny sklep internetowy? Jest tanie rozwiązanie.

Istnieje platforma, na której można samodzielnie założyć sklep internetowy z płatnościami online i skorzystać z dostępnych narzędzi. Prosta instalacja, wybór szablonu, wprowadzenie tekstów, nazw zakładek w menu, produktów nie stanowi tu problemu, wszystko robi się intuicyjnie. Dodatkowo do dyspozycji są instrukcje na blogu, materiały wideo, forum, informacje dotyczące marketingu i zwiększenia sprzedaży. Można też w ramach pakietu skorzystać z pomocy administratorów. Mowa oczywiście o platformie Shoper.

Nie trzeba tutaj posiadać praktycznie żadnej wiedzy programistycznej. Do konfiguracji sklepu, płatności online i dodania produktów są gotowe narzędzia. Jest też możliwość umieszczenia sklepu pod wybraną domeną i zakupu certyfikatu SSL, zapewniającego bezpieczne połączenie.

Istnieje tu również możliwość wykonywania płatności online, bez potrzeby podpisywania dodatkowej umowy z firmą, która świadczy takie usługi, a prowizje za płatności są dużo niższe niż przy tradycyjnej indywidualnej umowie z firmą świadczącą usługi związane z płatnościami online dla sklepów internetowych.

Rabat na tani sklep internetowy – tylko na blogu Tanie Stronki

Dodatkowo, na naszym blogu dla pierwszych 10 klientów istnieje możliwość otrzymania rabatu na wykonanie sklepu internetowego na platformie Shoper. Wystarczy, że przed założeniem konta na stronie Shoper napiszesz do nas maila, który będzie zawierał następujące dane:

e-mail, telefon,
dane firmy lub dane osobowe *

* W przypadku podania danych firmowych należy podać następujące informacje: nazwa firmy, NIP, adres firmy, a w przypadku danych osobowych: imię i nazwisko, PESEL, adres.

Nieograniczona liczba produktów w sklepie internetowym za niską cenę

W takim sklepie internetowym możesz:

  • samodzielnie dodawać produkty – nie ma żadnych ograniczeń dotyczących liczby produktów,
  • wykonać samodzielnie elegancki i wymarzony sklep internetowy bez opłacania drogiej firmy web developerskiej,
  • przetestować za darmo tani sklep internetowy i wszystkie narzędzia przez 14 dni,
  • otrzymać bezpłatną pomoc techniczną w razie problemów, pozytywnie oceniane przez 90% użytkowników,
  • otrzymać ponad 250 wbudowanych funkcji niezbędnych do wykonania sklepu internetowego, obsługiwanych jednym kliknięciem,
  • stały miesięczny abonament już od 69zł netto, a do tego promocje i rabaty na pierwszy rok.

A do tego nie zapomnij zapytać o rabat. Wyślij e-mail na adres: [email protected], w którym umieść informacje z powyższej ramki z pytaniem, jaki jeszcze rabat możesz uzyskać.

Tanie sklepy internetowe – to możliwe tylko z Shoper i blogiem „Tanie Stronki”

Twój tani sklep internetowy będzie miał wszystko, czego potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online. Sprzedawaj produkty, korzystaj z rabatów i promocji, zarabiaj na swoim tanim sklepie internetowym!

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *