Jak przenieść stronę z Wix, Nazwa, Home na inny tani serwer (hosting)?

Zbudowałeś sam ciekawą stronę używając kreatora Wix? Korzystając z kreatora na Nazwa, czy Home utworzyłeś swoją pierwszą stronę internetową? Prawie za darmo, cieszyłeś się okrągły rok, a potem okazało się, że…

No własnie! Ci którzy to przeszli, wiedzą o co chodzi. Postanowiłem opisać takie sytuacje na blogu, gdyż już nie raz trafiały do mnie osoby, które chciały przenieść Swoją stronę do innej firmy, tak aby nie płacić co roku dosyć pokaźnych kwot za utrzymanie strony internetowej.

Każdy kto sam mozolnie stworzył swoją stronę używając popularnych kreatorów na Nazwa, Home, Wix, czy One&One już wie, że przeważnie cena za domenę, za hosting, czy za kreator do tworzenia stron www za pierwszy rok znacząco różni się od ceny za te usługi za kolejne lata.

Też masz ten problem? Założyłeś ciekawą stronę na Wix albo skorzystałeś z kreatora na Nazwa, czy Home? Minął rok sielanki i okazało się, że opłata za kolejny rok nie jest już taka niska jak za pierwszy rok? Nie sprawdziłeś tego? Jutro kończy się ważność usług i albo je opłacisz albo stracisz stronę?

Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

Nie każdy wie, że jest łatwe wyjście z tej sytuacji, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zamiast płacić tysiąc złotych albo i więcej może Cię to kosztować tylko 136zł co roku!

Jak przenieść stronę z Wix, Nazwa czy Home i płacić mniej?

Wystarczy napisać lub zadzwonić (dane kontaktowe w zakładce „O mnie – kontakt”) i zlecić przeniesienie strony internetowej z Wix, Home, czy Nazwa do innej firmy. Sam koszt przeniesienia strony będzie jednorazowy i na pewno będzie dużo niższy niż coroczna opłata za utrzymanie strony na drogich serwerach, przy użyciu drogich kreatorów stron www.

Jak przenieść stronę na inny hosting? Bez problemu! Jak przenieść stronę na inny serwer? Łatwo! Jak przenieść domenę do innej firmy? Bez trudu! Jak przenieść stronę do innej firmy? Ile kosztuje utrzymanie strony internetowej?

Tylko 136 zł co roku! To opłata stała, która za rok nie wzrośnie kilkukrotnie!

A w tej cenie jest:

  • domena „pl”,
  • serwer (hosting),
  • firmowe konta mailowe,
  • konfiguracja i przeniesienie domeny,
  • system CMS do samodzielnego wprowadzania zmian na stronie – czyli darmowy kreator do zmieniania strony – CMS Joomla lub CMS WordPress,
  • instrukcja obsługi CMS Joomla lub CMS WordPress.

A za samo przeniesienie strony na pewno nie zapłacisz więcej, niż za rok utrzymywania jej na drogim hostingu (serwerze), przy użyciu drogiego kreatora stron internetowych.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *