Bezpłatne konta firmowe – konto firmowe za darmo, a nawet z premią

Płacisz za konto firmowe? Uważasz, że za korzystanie z dobrego konta bankowego trzeba płacić? Że bank musi jakoś zarobić, bo zatrudnia osoby, które zajmują się Twoimi pieniędzmi? No to uważaj – jesteś w błędzie!

Sprawdź ranking firmowych kont bankowych 2019
i  wybierz darmowe konto bankowe dla siebie

Coraz więcej banków posiada w ofercie darmowe firmowe konta bankowe. Niektóre banki dopłacają nawet do tego, abyś to właśnie u nich założył konto firmowe. Może to być nawet kilkaset złotych, wpłacone na Twoje darmowe konto bankowe. Rekordzista daje 1500zł za przeniesienie lub założenie firmowego konta bankowego właśnie w tym banku.

Bezpłatne konto firmowe 2019 – ranking kont firmowych

Poszukaj promocji bankowych. Zamknij stare konto i otwórz nowe bezpłatne konto bankowe, zyskaj nawet 1500zł premii. Skorzystaj z promocji: Nie płać za konto i zyskaj do 1500 zł premii na prostych zasadach

Sprawdź sam poniżej oferty firmowego konta bankowego nie tylko w jednym, ale w kilku bankach na jednej stronie.

darmowe konto firmowekonto firmowe za darmo z premią

ranking bezpłatnych kont firmowych z premią od banku

Jak dostać premię za założenie konta firmowego – nawet 1500zł?

Banki oferują solidne premie za założenie konta firmowego. Można z tego uczynić dodatkowe źródło dochodu, co jakiś czas zmieniając konto firmowe. 1500zl za godzinę pracy, to chyba dosyć dobra zachęta do wykorzystania tego sposobu na dodatkowy zarobek. Co więcej, taka zachęta jako premia jest zwolniona z podatku dochodowego.

Zatem nie warto przepłacać, zwłaszcza, jeśli dopiero zaczynasz działalność i liczysz się z każdym wydatkiem, warto pomyśleć o koncie bankowym, które na siebie zarabia, a nie generuje jeszcze dodatkowe koszty firmowe.

Tags:

2 komentarzy w temacie “Bezpłatne konta firmowe – konto firmowe za darmo, a nawet z premią

  1. I’ve been browsing online more than 4 hours today, yet I never found any interesting
    article like yours. It’s pretty worth enough for me.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *