Zleć wykonanie taniej strony www i jedź na tanie wakacje z wakacje.pl

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty wykonania strony internetowej ze zniżką nawet do 50%! Wybierasz się z rodziną na wakacje? Zaoszczędź nawet 150 zł na taniej stronie internetowej. Szczegóły poniżej.

„Tanie strony internetowe jeszcze tańsze w połączeniu z wakacjami!”

Zapraszamy do skorzystania z promocji na wykonanie strony www związanej z rezerwacją taniej wycieczki na najpopularniejszej stronie z tanimi wycieczkami i wakacjami – wakacje.pl. Wystarczy, że zamówisz u nas wykonanie taniej responsywnej strony internetowej, zarezerwujesz wakacje, czy wycieczkę na stronie wakacje.pl i możesz odebrać nawet 150 zł zniżki na wykonanie strony internetowej. Link do rezerwacji wakacji, szczegóły promocji i regulamin poniżej.

Zarezerwuj tanią wycieczkę, czy tanie wakacje last minute na wakacje.pl:

Najlepsze oferty Last Minute

 

Rezerwuję tanią wycieczkę – tanie wakacje na wakacje.pl

Regulamin Promocji „Tanie strony internetowe jeszcze tańsze w połączeniu z wakacjami”:

 1. Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą „Tanie strony internetowe jeszcze tańsze w połączeniu z wakacjami”.
 2. Organizatorem Promocji jest blog „Tanie Stronki”. Promocja jest prowadzona za pośrednictwem bloga internetowego blog.taniestronkiwww.com.pl (dalej również: „Blog”).
 3. Udział w promocji jest dobrowolny. Promocja rozpoczyna się w dniu 01.09.2019 r. i trwa do odwołania lub do wyczerpania limitu 100 wycieczek.
 4. Skorzystanie z promocji następuje poprzez rezerwację i opłacenie rezerwacji pod powyższym adresem. Rezerwacja wycieczki, wyjazdu, czy wakacji z innego linka niż powyższy nie uprawnia do udziału w promocji!
 5. Z promocji można skorzystać dowolną liczbę razy.
 6. Aby skorzystać ze zniżki na wykonanie strony internetowej należy zamówić tanią responsywną stronę internetową za min. 299zł oraz wycieczkę, wyjazd, czy inna formę wypoczynku na wakacje.pl za minimum 3000zł.
 7. Za każdy wydany 1000zł na wakacje.pl przysługuje zniżka na wykonanie strony www w wysokości 15zł, ale nie więcej niż 150zł i nie więcej niż 50% całkowitych kosztów wykonania strony.
 8. Odwołanie rezerwacji lub wycofanie się z projektu skutkuje nie otrzymaniem zniżki na wykonanie strony www.
 9. Zniżka na wykonanie strony www zostanie przyznana w momencie otrzymania od wakacje.pl informacji o całościowym opłaceniu wyjazdu i zwracana jest na konto, z którego został otrzymany przelew na wykonanie strony www.
 10. Przyznanej zniżki nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy.
 11. Organizator nie odpowiada za niezgodne z regulaminem korzystanie z Promocji.
 12. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w oparciu o ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
 13. Udział uczestnika w promocji oznacza akceptację regulaminu promocji.
 14. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected]. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 od dnia ich otrzymania przez organizatora Promocji.
 15. Zastrzegamy sobie do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny np. zmiany przepisów prawa, przedłużenia lub skrócenia terminu obowiązywania Promocji, zmiany sposobu przeprowadzania Promocji,
 16. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, tekst jednolity Regulaminu zostanie udostępniony poprzez jego publikację na blogu. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.
 17. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

 

Egzotyczne wakacje

 

Zarabiaj na polecaniu tanich wakacji i wycieczek!

Chcesz polecać tanie wycieczki, wczasy, wakacje, wyjazdy urlopowe? Zapisz się i zarabiaj:

Zarabiaj z wakacje.pl – polecaj znajomym tanie wycieczki i odbierz prowizję!

Tags:

2 komentarzy w temacie “Zleć wykonanie taniej strony www i jedź na tanie wakacje z wakacje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *