Mała firma = mała strona internetowa (i oczywiście tania)

Masz małą firmę i potrzebujesz niedrogą stronę internetową? Jeśli Twoja strona nie musi być rozbudowana, nie musi zawierać mnóstwo informacji, zakładek i zdjęć, to wcale nie musisz za nią przepłacać.

Wystarczy już kilkaset złotych, aby przygotować sprawnie działającą stronę internetową, która zaprezentuje Twoje produkty lub usługi w Internecie.

Dzwonisz do kilku firm wykonujących strony internetowe i słyszysz, że najtańsze strony jakie wykonują kosztują ok. 2000-3000 zł? Nie musi tak być. Mała strona internetowa to tania strona internetowa. Przekonaj się sam i sprawdź nasza ofertę na wykonanie niedużej strony internetowej, przy której kontaktujemy się wyłącznie telefonicznie i mailowo, więc oprócz pieniędzy oszczędzasz jeszcze czas na długie spotkania i konsultacje.

Nieduża strona internetowa w ekonomicznym budżecie

Nieduża strona internetowa z 3-4 zakładkami w menu np.: strona główna, oferta, galeria (albo cennik), kontakt może kosztować Cię do 500 zł netto. Istnieje tez możliwość zakupu niedrogiej domeny i hostingu (serwera) w cenie odpowiedzi 14,90 i 79,90 za pierwszy rok. Nie przepłacaj. Napisz lub zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin na wykonanie taniej niedużej strony internetowej dla małej firmy.

Podaj swoją cenę, a my przygotujemy ofertę

Sam zaproponuj kwotę, którą jesteś w stanie zapłacić za wykonanie niedużej strony internetowej, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę niedużej strony www w zaproponowanej przez Ciebie cenie. Wykonujemy strony www w podanym budżecie – sprawdź co możemy zaproponować.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *