Minął miesiąc – ile można zarobić na blogu i w programach partnerskich?

Po pierwszym miesiącu chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami na temat zarabiania pieniędzy na blogu i pochwalić się jaki dochód osiągnąłem „bez pracy” dzięki poleceniom, programom afiliacyjnym i partnerskim.

Jeśli chcesz zarabiać pisząc bloga lub dzięki programom partnerskim i afiliacyjnym, to nie ma co ukrywać, że takie zarabianie wiąże się z wykonywaniem na początku pracy, za którą nikt nam nie zapłaci. Autorzy rozmaitych blogów w Internecie przekonują, że można na tym zarobić kokosy, jednak rzadko który dodaje, że po latach ciężkiej pracy, jeśli będzie sprzyjało nam szczęście.

Jeśli ktoś nie jest na to przygotowany, nie posiada solidnego zabezpieczenia finansowego na czas rozkręcania bloga, czy działalności afiliacyjnej, to lepiej nie zaczynać pisać bloga z zerem na koncie bankowym.

Z ciekawymi artykułami na ten temat można się zapoznać na bogu jakoszczedzacpieniadze.pl, gdzie autor podaje swój przykład, jako osoby, która rzuca dobrze płatną pracę na rzecz blogowania. Pisanie bloga staje się jego sposobem na życie, ale aby móc żyć z pisania najpierw przygotował sobie na początkowe lata solidną poduszkę finansową.

Ile można zarobić w pierwszym miesiącu działalności bloga i w kilku rozpoczętych świeżo programów partnerskich i afiliacyjnych – MÓJ wynik!

Po 30 dniach korzystania z kilku programów partnerskich i afiliacyjnych zarobiłem dokładnie 187,91. Chyba przyzwoity wynik jak na pierwszy miesiąc, biorąc pod uwagę, że nie zainwestowałem w. Zobaczymy co będzie dalej, choć właściwie pisaniem zajmuję się jedynie przez niewielki odsetek mojego wolnego czasu w całym tygodniu. Nie, nie, ja nie rzuciłem pracy, tylko postanowiłem przejść na część etatu i rozwinąć działalność związaną z prowadzeniem biznesu i korzystaniem z kilku programów partnerskich.

Od razu może też krotka zapowiedź na blogu – już wkrótce więcej informacji o programach partnerskich, poleceniu i lokowaniu produktów, sieciach afiliacyjnych, zarabianiu w Internecie, korzystaniu z promocji, czyli o pasywnych źródłach dochodu.

Tutaj przedstawiam spis najbardziej dochodowych w tym miesiącu programów partnerskich, promocji, oraz firm, dzięki którym uzbierała się powyższa kwota:

Zapraszam również do pochwalenia się w komentarzach, ile Wam udało się zarobić w pierwszym miesiącu prowadzenia bloga, czy korzystania z programu partnerskiego.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *